EREN BAKICI FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EREN BAKICI FAN CLUB

Hosgeldiniz

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlChat Bölümü

Erene Seslelenim

YazarMesaj
Caramio..*
aJJayiP CezaJi Adminééééé <3
aJJayiP CezaJi Adminééééé
Caramio..*

Ruh Halin? : En Buyuk Erenji
Nerdensin? : ERENİMN KALBİNDEN
Neden Üye Oldun? : Herkesten Çokk

Özel Bölüm
Özel Bölüm:
Özel Bölüm: Özel Bölümüm

Erene Seslelenim Empty
MesajKonu: Erene Seslelenim   Erene Seslelenim Icon_minipostedSalı Şub. 05, 2008 2:10 am

Erenimize buradan seslenebilirsiniz..Kimbilir belki bigün sitemize üye olur... Rolling Eyes
-------------------------------------------------------------------

Eren...
Her seferinde seni seviyorum diye haykırıyorum!!!
Biliyorum beni duymuyorsun ama ne yapayım belki bir umut bunu okursun. Crying or Very sad
ßu sefer seni seviyorum demicem aşkım..Bilyorum buraya bişeyler yazmak çok saçma çünkü sevgi sözlerle ölçülemez ama napiim başka türlüde nasıl anlatayım sana duygularımı?? Sensizlik canıma tak etti!!ßana seni seviyorum dediğin için teşekkür ederim ama keşke gerçekten içten söyleseydin Sad Ne zaman tutsam ellerini,Gözlerimin önünden mevsimler geçer. Ne zaman gözlerin gözlerime değse Samanyolundan bir yıldız düşer...
[b]Her resmine baktığımda ağlıyorum Erenim..!!Olmuyor olmuyor sensiz olmuyor..!!Denedim ama sensiz yaşanmıyor..!!Hastayım ben sana tescilli vurgunum..!!Erenim Ecem,Melek ve ben senin için deliriyoruz..!!Keşke bizim içimizdeki aşkı GERÇEKTEN görebilsen.. Sad Keşke dünyada bitek biz senin fanın olsak.. Sad Keşke Yağmur'a,Damla'ya,Özüm'e içinden gelerek en büyük fan demeseydin Sad ßiliyo musun aşkım o gün intihar edicektim Sad İlaydam engel oldu eğer İlaydam olmasaydı ben şu anda sana bunları yazıyo olamazdım Sad Lütfen artık gerçek fanlarının değerini bil..!!Sana karışmak istemem kendini kararlarına saygı duyarım ama özür dilerim bitanem haksızsın..!!Biz onlardan daha çok seviyoruz buna emin ol bitanem..!!Ben senin için günlerce hastanede yattım az kalsın konsere gidecem diye sınıfta kalıyodum..!!Kısaca haberin yokken ölüyodum Eren!!Kara toprak gibi gökte yıldızlar gibi annemib sıcak kucağı gibi arkadaş dost baba öğrüdü gibi ihtiyacım var sana ne olur anla beni..
Seni benim kadar çok sevni bulursun ama benim gibi seveni bulamazsın Erenim...Seni herşeyden çok seviyorum ve hep seveğim..Kendine iyi bak...
En koyu fanın Meral..
http://photoshopworl.niceboard.net
Caramio..*
Caramio..*

Özel Bölüm
Özel Bölüm:

Erene Seslelenim Empty
MesajKonu: Geri: Erene Seslelenim   Erene Seslelenim Icon_minipostedSalı Şub. 05, 2008 2:11 am

Eren sen benim yaşama sevincimsin ne olusun anla senin için bi yerde benim qibi yanıp tutuşan fanlarında var ama sen sadece senn sürekli gördüğün fanalrına fanım diosun ama herkesin mesela bnm onlar gibi seni sürekli görme her imza gününe gelme her konsere setlere snn olduğun her yere gelme gibi bi imqanım yhok maddi açıdan kesinlikle öyle bi sıkıntm yhok fakat getirmiolar neyse bende istemezmiyim en az her hafta seni görmeyi yağmur özm meltm dilara...... gibi istemezmiydim sna Yemin ederm ki bunu yapmak için herşeimi verirdim inanırsım sırf seni görmek içn evdn kaçmayı bile gözde almıştm herşeyi planlamıştm ama bazı nedenlerden olmadı.... intihar bile atmeye çalışmıştm annemlerin haberi olmadan ama oda olmadı...Ne olur duy sesimi snn içn ölürüm herkes Eren için ölürüm dio ama ben inanıyorum qi hiçbiri bunu göze almaz yapmaz yapamaz hepsi blöf yapıo ama ben yaparım sırf senin için!!BDiğerlerinin sevgisini anlıyorum her gece seni rüyamda görünce kalkıyorum ve neden ben neden bu kadar ölürcesine sevdiğim birine uzağım diye sessiz hıçkırıklarla ağlayorum....
NEDEN BEN NEDEN?....!!!
Misafir
Misafir
Anonymous

Erene Seslelenim Empty
MesajKonu: Geri: Erene Seslelenim   Erene Seslelenim Icon_minipostedÇarş. Şub. 06, 2008 6:56 am

ark.lar merale bakııın ereni çoook sevio:D
Misafir
Misafir
Anonymous

Erene Seslelenim Empty
MesajKonu: Geri: Erene Seslelenim   Erene Seslelenim Icon_minipostedÇarş. Şub. 06, 2008 8:34 am

meral hakikaten ölüp bition yaaa
Misafir
Misafir
Anonymous

Erene Seslelenim Empty
MesajKonu: Geri: Erene Seslelenim   Erene Seslelenim Icon_minipostedÇarş. Şub. 06, 2008 2:14 pm

ewt vay meral bu kadar erenji miydin ya Very Happy
Caramio..*
Caramio..*

Özel Bölüm
Özel Bölüm:

Erene Seslelenim Empty
MesajKonu: Geri: Erene Seslelenim   Erene Seslelenim Icon_minipostedÇarş. Şub. 06, 2008 3:09 pm

çılgın_kız_ecenur demiş ki:
ewt vay meral bu kadar erenji miydin ya Very Happy
bu kdr değil dünyalar kadar Sad
Misafir
Misafir
Anonymous

Erene Seslelenim Empty
MesajKonu: Geri: Erene Seslelenim   Erene Seslelenim Icon_minipostedPerş. Şub. 07, 2008 3:45 am

Meral Tam 1 Eren Delsii...Very Happy

Erene Seslelenim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-