EREN BAKICI FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EREN BAKICI FAN CLUB

Hosgeldiniz

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlChat Bölümü

nİcK mİ aRıYoSuNuz [uqramadan qeçmeyin pişman olursunuz])

YazarMesaj
Caramio..*
aJJayiP CezaJi Adminééééé <3
aJJayiP CezaJi Adminééééé
Caramio..*

Ruh Halin? : En Buyuk Erenji
Nerdensin? : ERENİMN KALBİNDEN
Neden Üye Oldun? : Herkesten Çokk

Özel Bölüm
Özel Bölüm:
Özel Bölüm: Özel Bölümüm

nİcK mİ aRıYoSuNuz [uqramadan qeçmeyin pişman olursunuz]) Empty
MesajKonu: nİcK mİ aRıYoSuNuz [uqramadan qeçmeyin pişman olursunuz])   nİcK mİ aRıYoSuNuz [uqramadan qeçmeyin pişman olursunuz]) Icon_minipostedPtsi Şub. 04, 2008 7:04 pm

nİcK mİ aRıYoSuNuz [uqramadan qeçmeyin pişman olursunuz]::::.... <hr style="COLOR: #c8e375" SIZE=1>Yok artık kaLßÎmdé né aşk né $évgÎ Î$témém artık gÎt Î$témém $énÎ na$ıL oL$a hérşéy yaLan.(ßéndé yaLandım)
*€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin..!!!
canım sıkkın ßu araLar .. kendi dünyamın çaresizLiği içerisinde daLıp gidiyorum..ßir yerLerde ışık war;görüyorum ama dokunamıyorum
*___:::: –ßéN AdI YaLaNa KaRıŞıP AsLıNDa DoĞrU oLaNLaRDaNıM_!! :::____
*SoytarıLar KraL OLmuş Kahpeler SuLtan.. Dost ßiLdiğimiz Herkes YaLan OLmuş YALANNN!!!!
*YalanLarınLa MutLu Edeceksen DoğruLarınLa Kahret
*Hayatın En Hüzünlü Anı, Deli Gibi Sevdigin İnsanın ßuna Hiç Degmedigini Gördügün Andır
*·#·$1Senin Ne Olduğun ßenim İçin Hiç Önemli Değil Sonuçta Gözlerimin Sana ßaktığı Kadarsın!!!
*ÖnemLi değiL kaç kez yeniLdiğin; önemLi oLan, kaç yeniLgiden sonra yeniden doğruLaßiLdiğin
*Keşke Her Aşk Mutlu ßitse, Keşke Her Gerçek Sevgi Layık Olanda Kalaßilse, Veya Unutmak Mümkün Olaßilse!!!
*DağLar önümde diz çökerken kayaLara yaLvaramam…NehirLer ßana akarken ßir damLayLa uğraşamam..!!!
YıLLardr içimde 1 çocuk ağLar,İşte hep bu yüzden ısLak gözLerim.Sende çekip gitme dayanamam yar,Öle ta$ değilim sandığın kdr..
Hayatım sana sıradan geLmesin!! ßen kendime yeterim.. Zamanla aLışmayı da bilirim!! Ama unutmayı daha öğrenemedim. .
Asıl Suçlu Seni Kalbine Alandı, Gerçek Sandığımız Aslında Koskoca Bir Yalandı
Aşk bir oyunsa Game ower !
yA değerimi bilseydin yada değerin kaybolmadan gelseydin…
Y.O.K Artık Sana Ait T€K Zerre ßünyemde..Sen koca ßir HİÇ oldun ßende, €ttiğin T€K cümle ile..!
N dnyLr yıktm sni buLmak içn, N umutLr unuttm sana gLmk içn! Snse ‘ayrıLık’ dedin en b$nda.. AğLa ağLa $mdi yLnzLığına!! ağLa..
Ayrılıkları ayrıntılar incitir.
Bir gün Duyamazsan Sesimi Gecelerinde ßiLirsin ki Veda £demem SevdikLerime !! SessizLikte wedadır sewgi doLu kalpLere ..
Gidrsm dönmem, döneceksem zaten gitmem! Sen gidiorsan eğer çok öslesemde ‘dön’ demem.Ağır geliosa bunlr firar serbest, üstelemem!
:::υηυтυℓмαмαк υηυтмαмαуı ємяє∂єя:::
http://photoshopworl.niceboard.net
Misafir
Misafir
Anonymous

nİcK mİ aRıYoSuNuz [uqramadan qeçmeyin pişman olursunuz]) Empty
MesajKonu: Geri: nİcK mİ aRıYoSuNuz [uqramadan qeçmeyin pişman olursunuz])   nİcK mİ aRıYoSuNuz [uqramadan qeçmeyin pişman olursunuz]) Icon_minipostedÇarş. Şub. 06, 2008 4:29 am

süperler teşekkürler özellikle bu
:::υηυтυℓмαмαк υηυтмαмαуı ємяє∂єя:::

nİcK mİ aRıYoSuNuz [uqramadan qeçmeyin pişman olursunuz])
1 sayfadaki 1 sayfası