EREN BAKICI FAN CLUB

Hosgeldiniz

AnasayfaPortalGaleriTakvimSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıChat Bölümü

Paylaş | 

Süper Sözler

YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: Süper Sözler   Çarş. Şub. 06, 2008 7:14 pm

-Senin için ağladım gecelerce ne safmışım ah yeni anlıyorum o günler eskide kaldı inan bana sakın geri dönme çünkü seni takmıyorum..

-Sevgilerin en güzeli seni sevmek, özlemlerin en güzeli seni özlemek, ve hayatın tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek..

-Birgün sordular bu yaşta aşkmı olur? bende cevap verdim "aşkın yaşı yoktur"

-Bir bakış bir bakışa neler anlatır, bir bakış bir bakışı günlerce ağlatır..

-Bazen anlatmak zor geldi korktum , bazen cesurdum sen yoktun ve artık bir karar aldım işte söylüyorum. SeNi ÇoK SeViYoRuM..

-Mavi gözlüm sarmaşığım, sana ahsret sana hayran sana aşığım..

-Dün Seni yıldızlara anlattım dinledikçe daha da parladılar, ama ayrı yerlerde olduğumuzu öğrenince hepsi kaydılar neden mi?? Sırf seni dileyebilmem için AŞKIM...

-Aşk bir kuyudur aptallar düşer, benim bir suçum yok arkamdan ittiler..

-Bu aralar ihtiyacım var sana ellerimi sakın bırakma bana huzur veren tek yer senin yanın bunu unutma...

-Sen seni özleyenin özleminden habersiz özlemle özlenmektesin sen varya sen, özlemlerin içinde en çok özlenensin

-Bulutlara yükledim özlemimi, şimşeklerle çaktırdım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla, küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi?

-İstersen güneşim ol ışığınla ısıt sar beni, bağışlayan sevgilerle dol son kez affet yar beni...

-Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, birde aşk vardır ya değeri hep geç anlaşılır

Süper Sözler
1 sayfadaki 1 sayfası