EREN BAKICI FAN CLUB

Hosgeldiniz

AnasayfaPortalGaleriTakvimSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıChat Bölümü

Paylaş | 

Ama çocuğun hasreti

YazarMesaj
Caramio..*
aJJayiP CezaJi Adminééééé <3
aJJayiP CezaJi Adminééééé

Ruh Halin? : En Buyuk Erenji
Nerdensin? : ERENİMN KALBİNDEN
Neden Üye Oldun? : Herkesten Çokk

Özel Bölüm
Özel Bölüm:
Özel Bölüm: Özel Bölümüm

MesajKonu: Ama çocuğun hasreti   Salı Şub. 05, 2008 8:32 am

Ama çocuğun hasreti

--------------------------------------------------------------------------------

Ama Çocuğun Hasreti
İşitiyorum, güneş pek güzel,çay kenarında suyun üzerine doğru sarkan çiçeklerin manzarası pek latifmiş...Ve nazik öten kuşların,havai böceklerin,uçuşu da görülecek şeylerden imiş.

İşitiyorum ki,geceleri gökyüzünde gizli ışıklar görünürmüş. Dalgaları göz yaşları gibi hazin olan deniz içinde dahi,beyaz yelkenli gemiler akıp gidermiş.

İşitiyorum ki, çiçeklerin renkleri pek latif imiş. Dereler,dağlar, çayırlar, sular,ormanlar ve hususiyle fecir zamanları o kadar güzel, o kadar şirin imişler ki, bu kadar azamet ve ihtişama karşı insan,rabbine secdeler edermiş.

Fakat ben, ne o gürültüsünü işitmekte olduğum denizi, ne o rengin çiçekleri, ne gökyüzünü, ne güneşi, ne o güzel meyveleri, ne kuşları, ne aydınlığı göremediğimden dolayı müteessir değilim.

Hayır Allah’ım , hayır! Şu fani alemin güzelliklerinden hiçbirini arzu etmem. İlla!!. Heyhat..!. Anacığımı göreydim..!

Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Ama çocuğun hasreti   Çarş. Şub. 06, 2008 4:44 am

saol=(

Ama çocuğun hasreti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tolga Çevik ve Ailesi