EREN BAKICI FAN CLUB

Hosgeldiniz

AnasayfaPortalGaleriTakvimSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıChat Bölümü

Paylaş | 

Yaşanmış Aşk Hikayesi

YazarMesaj
Caramio..*
aJJayiP CezaJi Adminééééé <3
aJJayiP CezaJi Adminééééé

Ruh Halin? : En Buyuk Erenji
Nerdensin? : ERENİMN KALBİNDEN
Neden Üye Oldun? : Herkesten Çokk

Özel Bölüm
Özel Bölüm:
Özel Bölüm: Özel Bölümüm

MesajKonu: Yaşanmış Aşk Hikayesi   Salı Şub. 05, 2008 8:30 am

yasadigim sehirin ufak bir takiminda futbol oynuyorum yillardir. haftada 3 gün antremanimiz oluyor, iste git gel asaga yukari 12 senedir futbol oynuyorum. bu senenin yani 2007 yilinin basinda bir kiz gözüme carpti. ufak kardesini antremanlara getirip götürüyordu ve o ufakliklarin idmani bizim sahanin hemen yaniydi. onu 1 kere gördüm, 2 kere gördüm, ücüncüde artik her yerde görür, asik oldum. bir insan bukadar güzel, bukadar melek olabilir mi diye soruyordum kendime. takim arkadaslarimin cogu davayi anlamisti, beni iteklemeye calistilar ama bendekide biraz cekingenlik. bir gün ona baktigimi fark etti ve oda bakti ve gülümsedi. ve bu bakislar sürdü, 2-3 ay boyunca ne ben ne de o bisey söyledik ama bakislar bir cok seyi ifade ediyordu.

haziran ayinda idman sonrasinda benim yanima geldi, selam verdi, nasilsin ben suyum diye sohbet basladi. ve sanki o birbirimize baktigimiz zamanin tamamini geriye cevirmeye calisiyormusuz gibisine konustuk, yani her türlü sorulari sorduk, merak ettigimiz seyleri ögrendik ve sanki o 1 saat icinde o bana 1 senelik sevgilim gibi geliyordu. futbol sahasi disinda bulusmaya karar verdik. ertesi gün bi yere oturup biseyler ictik, sohbetimizi sürdürdük, yakindaki parka gidip gezdik. koluma girdi, elimi tuttu, hersey tarif edilmez sekilde güzeldi. belliydiki zamanla cok büyük bir ask cikacakti ortaya yani birbirimize olan sevgi her halimiziden belliydiki evdeki herkes sürekli güler yüzlü olmamdan fark ediyorlardi. nazik, giyimini tarzini bilen, namazini kilan ve her konuda agir olan birisi oldugu icin onun gibi birini buldugum icin cok mutluydum.

sonra bizim izin geldi, türkiyeye gidecektik. ondan 1 ay ayri kalcam icin cok üzgündüm, oda sürekli gitme kal diye geri cevirmeye calisiyordu ama bizim pedere laf olmaz, mecbur ucaga binip izine gittik. gidis zor oldu cünkü 1 ay icinde neler olabilir neler degisebilir bundan cok korkuyordum. izinde sürekli telefonda görüstük, mesajlastik, haberlestik. hersey oraya kadar cok cok olumluydu.

sonunda geri döndük...ve hersey alt üst oldu. izinden sonra ilk bulusmamizda buz gibiydi, fazla konusmuyordu, kisa tutuyordu, zamanim yok fazla diyip atlatiyordu beni. bu böyle 1 hafta gitti ve ben merak ederek sordum, noldu, neden böylesin, biseymi oldu. ve bana geri gelen cevap beni o anda paramparca etti. sen izindeyken seni düsündüyüm gibi özlemedim ve seni ileride senin sevdigin kadar sevecegimi zanetmiyorum, senin icinde benim icinde en iyisi burda bitirmek. o sözlerin agirligi sonraki aksam vurdu bana. topumu aldim sahaya cikip topu sag sola vurdum, bagirdim, yandim yakardim. sebebini aramaya calisirken hep kendimi suclu buldum. beraber neler yasadigimizi oda biliyordu cünkü. evlilik sözü dahi gecmisti bir sohbette, hersey okadar güzel ve hostuki, ayrilik aklimin en arka kösesinde dahi yoktu.

bugün 4 ay oldu ve ben onu hala hatirliyorum hala özlüyorum ve hala istiyorum. ayrilik ondan bagimsiz gelistiginden süpheleniyorum cünkü bir insanin ve özellikle onun 1 günden öbür güne 180 derece dönecegini sanmiyorum. ona yazip, tekrar bulusmak, tekrar konusmayi teklif etsem mi etmesem mi diye soruyorum kendime...

Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yaşanmış Aşk Hikayesi   Çarş. Şub. 06, 2008 1:37 am

ayyyy canım çok etkilendim çooo...k güsel kankicim nerden buluosun bunları
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yaşanmış Aşk Hikayesi   Çarş. Şub. 06, 2008 4:43 am

gerçekten etkileyici sağol=(

Yaşanmış Aşk Hikayesi
1 sayfadaki 1 sayfası